AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Sophie vs. Sora

In jos 
AutorMesaj
Black.Berry
Membru special
Membru special

Rac feminin
Numarul mesajelor : 331
Localizare : Soul Society

Data de inscriere : 27/10/2008

MesajSubiect: Sophie vs. Sora   Sam Dec 20, 2008 10:46 pm

Pe cine aleget dintre cele doua? ^-^ eu o aleg pe Sora are multe calitati: - e draguta cu toti cei din jur,mereu vesela , nu se da niciodata batuta si mereu are sperante in visele ei ca i se vor indeplini , poate ca are si unele defecte cum ar fi caci greseste in timpul spectacolelor dar ma rog... :^&^: .Sophie , ei bine nu prea am vazut - o atat de des in anime, foarte putin a aratat din calitatile sale si nu prea am putut sa imi dau seama dar amandoua parca ar fi una .Dar tot Sora ramane number 1. <33*
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Miyuki Momoiro
Membru
Membru

Varsator feminin
Numarul mesajelor : 61
Localizare : Angel Castle

Data de inscriere : 21/10/2008

MesajSubiect: Re: Sophie vs. Sora   Sam Ian 03, 2009 6:40 pm

Etto...pai Sophie este cea care i-a dat un imbold sore de a face acrobatia ingerului...si ea mai este asemeni unui inger,nu stiu cum,anume cum i-au facut designul,imi aduce aminte de un inger,care a suferit din cauza lui yuri,si care pina la urma a ramas cu zimbetul pe buze.Mie mi s-a parut o persoana cu sufletul curat,si anume ea si leon au inceput ptr prima data acrobatia ingerului(sau asa mi se pare mie~^^).

Sora,este un pic cam neindeminatica,ceea ce mi-a placut cel mai mult la ea,dar poate fi si serioasa.Desi,si ea e destul de talentata,nu destuldar foarte.Ea este protagonista forumului,si cred ca deja e clar pe cine mai tare dorim.

Poate daca sophiei i s-ar fi dat mai multe episoade in care actiona,poate ne faceam alta parere despre ea.

Alegerea mea ramine-->Sora(desi am stat putin la indoiala...)
Sus In jos
Mabel
Membru avansat
Membru avansat

Balanta feminin
Numarul mesajelor : 112

Data de inscriere : 18/10/2008

MesajSubiect: Re: Sophie vs. Sora   Dum Ian 04, 2009 11:44 pm

Sora
In primul rand nu prea am apucat sa o vad pe sophie, a fost data destul de putin in anime aratandu-i numai calitatile.
In al doilea rand Sora mi-e simpatica, nu se lasa batuata, e supr draguta si ii ajtua pe ceilalti iar desi visele ei sunt prostesti dupa cum spun unii, ele au un sens
Sus In jos
SakuritzaLoveSasuke
Membru avansat
Membru avansat

Rac feminin
Numarul mesajelor : 103
Localizare : Home

Data de inscriere : 12/07/2009

MesajSubiect: Re: Sophie vs. Sora   Mar Iul 14, 2009 7:30 am

Nu pot sa aleg....amandoua seamana sunt cam la fel deci nu pot sa aleg... :`&`:
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://chipsly-clip.hi5.com
Leon
Membru avansat
Membru avansat

Taur masculin
Numarul mesajelor : 201

Data de inscriere : 13/07/2009

MesajSubiect: Re: Sophie vs. Sora   Mar Iul 14, 2009 10:09 am

Sophie
In primu' rand Sophie este mult mai dulce,mai delicata decat Sora.Mai iubitoare si hotarata decat aceasta.Sophie este intr-adevar asemeni unui inger pur si curat ,care proabil acolo in adancul sufletului ei , l-a iertat pe Yuri pentru ce a facut.
Spre deosebire de Sora,Sophie a avut o copilarie mult mai tragica ,insa cu toate astea s-a bucurat alaturi de fratele sau de scurta sa viata pe care a avut-o.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Sophie vs. Sora   

Sus In jos

Sophie vs. Sora
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magicland :: Anime :: Anime :: Kaleido star-
Mergi direct la: