AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Sora vs May

In jos 
AutorMesaj
Mabel
Membru avansat
Membru avansat

Balanta feminin
Numarul mesajelor : 112

Data de inscriere : 18/10/2008

MesajSubiect: Sora vs May   Dum Ian 04, 2009 11:48 pm

Eu o aleg pe May, imi place mult personalitatea ei.E foarte ambitioasa si are un caracter puternic.Nu se lasa batuta nicodata nmuai ca la inceput e putin cam rautacioasa dar in timp 'isi revine'.Imi place mult si Sora, apreciez faptul ca iubeste kaleido stage sincer si visul ei de a face o scena fara lupte.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Alice
Membru avansat
Membru avansat

Capricorn feminin
Numarul mesajelor : 179
Localizare : Bucuresti

Data de inscriere : 13/07/2009

MesajSubiect: Re: Sora vs May   Lun Iul 13, 2009 12:33 pm

Eu o aleg pe sora pentru ca este mult mai ambitioasa decat may. Inca de la inceputul serialului Sora a incercat din rasputeri sa demostreze tuturor ca iubeste scena cu adevarat si ca vrea sa ramana la kaleido stage pentru a deveni o adevarata kaleido star,nu s-a lasat invinsa niciodata si a incercat de fiecare data sa faca cele mai bune spectacole ,sora este o acrobata desavarsita,reusind de fiecare data sa-i cucereasca pe cei din jurul ei.De asemenea Sora a luptat cu adevarat pentru visul ei si mereu vroia sa ofere publicului tot ce e mai bun din ea ,in schimb may nu stia ce inseamna cu adevarat sa iubesti scena si cum sa castigi inimile celorlalti, desi may este talentata nu o poate intrece niciodata pe sora.(parerea mea)
Dar o admir foarte mult si pe May.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Sora vs May
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magicland :: Anime :: Anime :: Kaleido star-
Mergi direct la: