AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Yuri vs Leon

In jos 
AutorMesaj
Mabel
Membru avansat
Membru avansat

Balanta feminin
Numarul mesajelor : 112

Data de inscriere : 18/10/2008

MesajSubiect: Yuri vs Leon   Dum Ian 04, 2009 11:49 pm

Il aleg pe Yuri, imi place mult mai multe desi cand am aflat ca el a omorat-o pe Sohie mi-a mai scazut simpatia fata de el.Leon e un personaj cam inchis in el desi nu are un suflet rau.Oricum, Yuri va ramane preferatul meu
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Alice
Membru avansat
Membru avansat

Capricorn feminin
Numarul mesajelor : 179
Localizare : Bucuresti

Data de inscriere : 13/07/2009

MesajSubiect: Re: Yuri vs Leon   Lun Iul 13, 2009 12:25 pm

Fara dar si poate il aleg pe Leon...Pe langa faptul ca arata foarte bine, este si un foarte bun trapezist, iar dragostea pentru sora lui, Sophie, este emotionanta.Leon a suferit mult in tinerete...a ajuns rece datorita unor persoane care nu i-au vrut binele,printe care se numara si Yuri(sa nu uitam ce sa intamplat cu Sophie). Aceasta duritate, aceasta indiferenta este o masca pe care si-o aplica in fiecare zi, incercand sa-i indearteze pe toti din jurul lui...
Si Yuri este un personaj frumos si cu un farmec inconfundabil
Sus In jos
Leon
Membru avansat
Membru avansat

Taur masculin
Numarul mesajelor : 201

Data de inscriere : 13/07/2009

MesajSubiect: Re: Yuri vs Leon   Mar Iul 14, 2009 7:26 am

Nu se stie deja?
Da,Leon Oswald.M-a impresionat duritatea si totusi eleganta cu care trateaza toate lucrurile.Un expert al trapezului,m-a impresionat in toate spectacolele ,in special Lacul Lebedelor , fiindca facea niste miscari complexe insa care erau usoare pentru el.
Il compatimesc pentru ceea ce i s-a intamplat , si eu as fi la fel daca as avea o sora/un frate si l-as pierde.Leon arata si bine ,ce e e drept ,ador ochii sai care cateodata sunt gri cateodata sunt violet.

Pe Yuri nu il prea am la suflet nu neaparat din cauza a ceea ce s-a intamplat cu Sophie , ci si pentru ca a apelat la razbunare luand Kaleido Stage . Nu trebuia sa se razbune , trebuia sa caute adevarul.In plus de asta ,Yuri mi se pare mai infumurat si mai parsiv decat Leon. ^^''
Sus In jos
Hanon
Nou venit
Nou venit

Taur feminin
Numarul mesajelor : 17
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 23/03/2010

MesajSubiect: Re: Yuri vs Leon   Joi Mar 25, 2010 8:42 pm

Hmmm...cred ca il aleg pe Leon.Sincera sa fiu mi se pare un personaj mai interesant si mai important care a ajuns sa faca mai mult bine decat rau,fata de Yiuri.Dar amandoi sunt simpatici si putine trasaturi sufletesti ii deosebesc. Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.anutzica.sunphoto.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Yuri vs Leon   

Sus In jos

Yuri vs Leon
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magicland :: Anime :: Anime :: Kaleido star-
Mergi direct la: