AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Recomandari anime

In jos 
AutorMesaj
Cherry*chan
Admin
Admin

Leu feminin
Numarul mesajelor : 6837
Localizare : in my strawberry world

Data de inscriere : 17/10/2008

MesajSubiect: Recomandari anime   Mier Feb 11, 2009 8:37 pm

Daca ati vazut un anime care v'a placut si vi s'a parut interesant il puteti recomanda aici ^-^ ......desigur...si daca vreti sa vi se recomande un anime puteti cere aici , supnand ce gen vreti sa fie ^-^

Romeo, take me somewhere we can be alone
I'll be waiting, all there's left to do is run
You'll be the prince and I'll be the princess
It's a love story
Baby, just say yes

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://fananime.forumgratuit.ro
SakuritzaLoveSasuke
Membru avansat
Membru avansat

Rac feminin
Numarul mesajelor : 103
Localizare : Home

Data de inscriere : 12/07/2009

MesajSubiect: Re: Recomandari anime   Mar Iul 14, 2009 7:09 am

Eu v-as recomanda Minami-ke,e vorba de 3 surori fiecare la alta scoale...genul anime-ului:comedie+putina drama...deci e super interesant
Eu as vrea sa imi recomandati un anime de actiune+comedie...plz^^
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://chipsly-clip.hi5.com
Ekka
Nou venit
Nou venit

Rac feminin
Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 05/03/2011

MesajSubiect: Re: Recomandari anime   Mar Mar 08, 2011 8:51 pm

Va recomand 'Kuroshitsuji' Very Happy E un anime care il are in prim plan pe un pusti de 12 ani din era victoriana,care a ramas fara parinti si detine o companie uriasa si...un majordom demon cu care are un contract pe viata.Dupa ce personajul principal va muri,demonul va avea dreptul sa ii ia sufletul.Anyway,acum pare scary,insa chiar nu e XD Are si comedie si actiune si tente de shounen-ai si shota O.O'' Tot tacamul XD Merita din plin sa va uitati! Seria e alcatuita din 2 sezoane,primul din 24 de episoade si al doilea din 12 sau 13 episoade,nu-mi amintesc acum.Deasemenea sunt 4-5 OVA aparute si mai trebuie sa apara cateva Smile

As vrea sa-mi recomandati un anime de gen shoujo,ceva interesant care merita vazut si are mai putin de 50 de episoade Smile Nu vreau chestii fantasy gen puteri speciale,cat ears si chestii de astea. Nu vreau nici chestii ecchi sau hentai. Cam atat XD
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Recomandari anime   

Sus In jos

Recomandari anime
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magicland :: Anime :: Anime in general-
Mergi direct la: