AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Lovely Complex

In jos 
AutorMesaj
Cherry*chan
Admin
Admin

Leu feminin
Numarul mesajelor : 6837
Localizare : in my strawberry world

Data de inscriere : 17/10/2008

MesajSubiect: Lovely Complex   Mar Apr 14, 2009 12:10 am

uh....cum de am uitat pana acum sa fac un topic d'asta?

well....cum vi se pare animeu'? ^-^
E animeu' meu preferat I love you .....l'am vazut in 3 (sau 4 ...nu mai stiu) zile si as fi vrut sa aibe si sezonu' 2 TT^TT .....m'da...si in ore la scoala aveam la ce ma gandi ca deabia asteptam sa ajung acasa sa ma uit la urmatoru' episod <3
personajele preferate...Otani si Risa ^-^ .....fac un cuplu dragut impreuna , chiar daca in primul episod pareau ca se urasc , in ultimul episod ajung sa ie impreuna (asta da schimbare ) .......ceea ce m'a enervat a fost ca in 24 de episoade a fost de 3 ori Craciunu si Anu nou , ziua Risei de 2 ori si Valentine's Day parca tot de 2 ori.....totusi a cam repetat sarbatorile astea >.>

Romeo, take me somewhere we can be alone
I'll be waiting, all there's left to do is run
You'll be the prince and I'll be the princess
It's a love story
Baby, just say yes

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://fananime.forumgratuit.ro
Chou
Moderator local
Moderator local

Fecioara feminin
Numarul mesajelor : 5811

Data de inscriere : 21/11/2008

MesajSubiect: Re: Lovely Complex   Mar Apr 14, 2009 12:24 am

deci eu una cred ca am fost obsedata de anime-ul asta Smile) oricum mie mi-a placut si personajele mai ales Maity :X:X si filmu' l-am vazut care mi s-a parut ok^^ daca ar fi sa dau nota i-as da 10 Smile)

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Gravity4Ever
Nou venit
Nou venit

Pesti feminin
Numarul mesajelor : 10
Localizare : in lumea mea...unde totul e posibil...

Data de inscriere : 19/11/2009

MesajSubiect: Re: Lovely Complex   Mar Noi 24, 2009 11:30 pm

dupa parerea mea..... este unul dintre cele mai amuzante animeuri...am ras cu lacrimi la unele parti....oricum este un anime de nota 10
Sus In jos
Ekka
Nou venit
Nou venit

Rac feminin
Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 05/03/2011

MesajSubiect: Re: Lovely Complex   Mar Mar 08, 2011 8:55 pm

Superb animeul,cand l-am urmarit am fost obsedata de el Smile Aveam o gramada de poooze si openingul si endingul pe telefon si in calculator.L-am urmarit de 2 ori,si filmul a fost super ok Smile Mie inca mi se pare unul dintre cele mai dragute animeuri shoujo.
Sus In jos
Destructive Candy^.6
Nou venit
Nou venit

Pesti feminin
Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 30/03/2011

MesajSubiect: Re: Lovely Complex   Joi Mar 31, 2011 10:06 am

Lovely Complex? Someone said "Lovely Complex"?! I'm here!
'cuz I love Lovely Complex! Is too cool.
Imi place foarte mult ideea. Originala, zau. Deja ma plictisisem de romance-urile alea.. asta e pur si simplu funny si nu e chiar atat de siropos Ador grafica, si personejele. Si ca e "modern" adica in secolul 21.. cu oameni normali.. cu viata de liceu.. dificultati. De obicie uram animeurile "school days" dar de Lovely Complex eram dependenta. Imi faceam temele pe fuga numai ca sa pot sa ma uit. Ba chiar intarziam la scoala si stateam pana tarziu seara. As fi facut orice sa pot sa ma uit. SI acum cred ca o sa ma apuc sa il vizionez din nou. Mi-a parut rau ca a fost atat de scurt, ca Risa vroia sa se face designer si acu ne-a lasat cam cu ochii in soare ca nu ne-a zis daca a reusit si daca nu s-a despartit de Otani and Stuff. ORicum imi place, a fost un final totusi fericit.
Risa seamana putin cu mine

whatever, daca nu l-ai vazut dati-i bataie!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Lovely Complex   

Sus In jos

Lovely Complex
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magicland :: Anime :: Alte animeuri-
Mergi direct la: