AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Stiti de unde pot descarca Microsoft Office Word,Microsoft Excel si Power Point?

In jos 
AutorMesaj
Ryan
Membru avansat
Membru avansat

Scorpion feminin
Numarul mesajelor : 147
Localizare : Sinaia

Data de inscriere : 25/03/2009

MesajSubiect: Stiti de unde pot descarca Microsoft Office Word,Microsoft Excel si Power Point?   Mier Mai 12, 2010 8:17 pm

Am facut o prostie stergand Microsoft Photo Editor si am ramas fara Microsoft Office Word,Microsoft Excel si Power Point...am incercat o gramada de site-uri de download,da' nu gasesc nimic...stie cineva unde le descarc pe astea trei?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://star-fulger.forumgratuit.ro
Andy Andain
Membru onorific
Membru onorific

Pesti masculin
Numarul mesajelor : 4278
Localizare : Where my soul is...

Data de inscriere : 11/11/2008

MesajSubiect: Re: Stiti de unde pot descarca Microsoft Office Word,Microsoft Excel si Power Point?   Mier Mai 12, 2010 10:11 pm

Hmm,pai..depinde care versiunea ai avut,este Microsoft Office 2003,asta le include pe toate 3 cand il instalezi,mai este MS Office 2007,MS Office 2000, MS Office 97/98 la fel si astea,momentan se lucreaza la MS Office 2010.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ryan
Membru avansat
Membru avansat

Scorpion feminin

MesajSubiect: Re: Stiti de unde pot descarca Microsoft Office Word,Microsoft Excel si Power Point?   Joi Mai 13, 2010 9:33 am

Pai toate programele,Microsoft Ofiice Word si Microsoft Excel,inclusv Power Point,sunt 2003...am incercat sa le caut si nu gasesc niciun site de unde sa le downloadez gratuit
Sus In jos
Andy Andain
Membru onorific
Membru onorific

Pesti masculin
Numarul mesajelor : 4278
Localizare : Where my soul is...

Data de inscriere : 11/11/2008

MesajSubiect: Re: Stiti de unde pot descarca Microsoft Office Word,Microsoft Excel si Power Point?   Vin Mai 14, 2010 2:43 pm

Pai...gratuit normal ca nu gasesti nicaieri...altfel Microsoft nu ar mai face profit...si o sa te ajut,cand o sa dau de tine pe mess.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ryan
Membru avansat
Membru avansat

Scorpion feminin

MesajSubiect: Re: Stiti de unde pot descarca Microsoft Office Word,Microsoft Excel si Power Point?   Vin Mai 14, 2010 9:12 pm

Ok,multumesc mult,dar eu sunt disponibila de luni seara la 6-7-8 pana vineri seara,in weekend,deci lasa-mi mesaj cand poti...
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Stiti de unde pot descarca Microsoft Office Word,Microsoft Excel si Power Point?   

Sus In jos

Stiti de unde pot descarca Microsoft Office Word,Microsoft Excel si Power Point?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ce stiti despre casatoria in tunisia

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magicland :: Cafenea :: Ajutor-
Mergi direct la: