AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Sfarsitul

In jos 
AutorMesaj
Cabuz Denisa Georgiana
Nou venit
Nou venit

Varsator feminin
Numarul mesajelor : 44

Data de inscriere : 01/12/2008

MesajSubiect: Sfarsitul   Lun Dec 01, 2008 6:52 pm

Sincer..cred ca a fost perfect sfarsitul.Desii unii chiar au plans...pot sa spun ca eu chiar am zambit.Adica dupa ce ca l-a ucis pe L,sa il vad alergand asa,ranit,cu sangele curgandu-i din umar,abtinandu-se sa nu planga,in timp ce isi amintea de tot ce se intamplase..stiit cum se spune..razbunarea e dulce ^^.Dupa ce Near i-a spus ca a facut totul posibil,Light a innebunit si a recunoscut ca el este Kira.
Insa,ce mi-a placut cel mai mult ca acest ultim episod a fost cand Ryuku l-a ucis pe Light...Isi merita sfarsitul,si asa cum ma si asteptam,L a invins prin Near si Mello
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://d3nysa-scumpika.hi5.com
Kamishiro
Nou venit
Nou venit

Taur feminin
Numarul mesajelor : 8
Localizare : Black Scenery

Data de inscriere : 26/12/2008

MesajSubiect: Re: Sfarsitul   Vin Dec 26, 2008 6:11 pm

Off-topic:Denisa draga....poti te rog sa scri posturile tu nu ca dai copy/paste dupa posturile unei prietene >.<

On-topic:
Btw......sfarsitul mi-a placut cel mai mult...oicum L moare cu un episod inainte >__< asa sa revenim.In ultimul episod mi-a parut rau de Light....chiar am plans cand a murit...cat despre L am faccut acelasi lucru si chiar eram suparata pe Raito pentru ce a facut -_-"
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Miyuki Momoiro
Membru
Membru

Varsator feminin
Numarul mesajelor : 61
Localizare : Angel Castle

Data de inscriere : 21/10/2008

MesajSubiect: Re: Sfarsitul   Sam Ian 03, 2009 6:45 pm

Etto...mie mi-a parut chiar rau de light in ultimul episod,era un baiat foarte destept si talentat,dar cred ca la sfirsit s-a increzut prea tare in el insisi,si de aia a pierdut.Mi-a parut chiar mai rau ptr misa,fata aia care il iubea pe light,acum i-a ramas doar amintirea.
La inceput nu vroiam sa cistige Near si Mello,credeam ca va cistiga Light(Kira).Dar,acum,daca m-as gindi mai bine,cred ca merita Kira moartea dupa cat de rege al lumii s-a crezut si cate persoane a omorat.
Asta e parerea mea
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Shep
Membru avansat
Membru avansat

Capricorn feminin
Numarul mesajelor : 130
Localizare : Marte...

Data de inscriere : 05/06/2009

MesajSubiect: Re: Sfarsitul   Dum Iun 14, 2009 10:36 am

Hmmm...Light a facut bine ce a facut si nu meirta sa moara...Daca nu l-ar fi omorat pe L acesta ar fi trecut mai departe cu usurinta chiar daca L ii statea in cale si-i facea piedici...Pur si simplu...Nu stiu cum sa spun...Faza e ca si Near stia de toate chestiile pe care i le-a lasat L si,desigur,nu avea cum sa nu stie cine e Kira...So...Daca ar fi fost real i-ati fi multumit,ne?^^
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://animehellsing.vampire-legend.com
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Sfarsitul   

Sus In jos

Sfarsitul
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magicland :: Anime :: Anime :: Death Note-
Mergi direct la: