AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Layla vs Sora

In jos 
AutorMesaj
Cabuz Denisa Georgiana
Nou venit
Nou venit

Varsator feminin
Numarul mesajelor : 44

Data de inscriere : 01/12/2008

MesajSubiect: Layla vs Sora   Lun Dec 01, 2008 6:53 pm

eu o prefer pe sora.Imi place mult mai mult decat layla chiar daca e mai copilaroasa eu cred ca e mai talentata decat layla si ma refer la trapez,iar layla nuju parca se crede prea mare,e adevarat ca sora exagereaza cateodata dar layla ma enerveaza mult cateodata.Dar sigur ca nu avem toti aceeasi parere^_^ si sper ca fani laylei sa nu se supere pe mn daca am spus ceva deranjant in privinta laylei
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://d3nysa-scumpika.hi5.com
Zoey
Membru avansat
Membru avansat

Taur feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : Tokio

Data de inscriere : 28/11/2008

MesajSubiect: Re: Layla vs Sora   Sam Dec 13, 2008 9:04 pm

Si mie imi place mai mult de Sora.Este o fata foarte ambitioasa,amuzanta si foarte buna la suflet fata de ceilalti.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://mew-mew-power.forumgratuit.ro
Black.Berry
Membru special
Membru special

Rac feminin
Numarul mesajelor : 331
Localizare : Soul Society

Data de inscriere : 27/10/2008

MesajSubiect: Re: Layla vs Sora   Sam Dec 20, 2008 10:50 pm

Agree! Tot pe Sora o aleg si eu e draguta cu cei din jur, lupta pt. ceea ce doreste sa obtina si mereu are o speranta ca visele i se vor indeplini ^_^.Odata Sora a fost "idolul" meu <333*Layla mi-a placut si ea e destul de serioasa , si m-a impresionat faptul ca dupa ce i-a fost Sora partenera Layla a devenit cu totul o alta persoana fata de ceea ce a fost inainte de aparitia Sorei.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Cherry*chan
Admin
Admin

Leu feminin
Numarul mesajelor : 6837
Localizare : in my strawberry world

Data de inscriere : 17/10/2008

MesajSubiect: Re: Layla vs Sora   Dum Dec 21, 2008 2:14 pm

si eu o aleg pe Sora...e draguta , anbitioasa , talentata......si nu renunta niciodata la visele ei ....Layla mi se pare putin cam matura si serioasa (infine...chiar e mai mare decat Sora ) ....dar imi place mult parul ei .....chiar mi'a parut rau in ultimul episod cand s'a tuns :!&!:

Romeo, take me somewhere we can be alone
I'll be waiting, all there's left to do is run
You'll be the prince and I'll be the princess
It's a love story
Baby, just say yes

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://fananime.forumgratuit.ro
Winry
Membru onorific
Membru onorific

Leu feminin
Numarul mesajelor : 1158

Data de inscriere : 06/12/2008

MesajSubiect: Re: Layla vs Sora   Lun Dec 22, 2008 3:30 pm

Ca si toate celalalte...si eu o prefer pe Sora...e super dragutza, ambitioasa si obtine mereu ceea ce isi propune...pe cand Layla este putin cam serioasa si este foare matura...a si mie imi place parul ei
Sus In jos
Mabel
Membru avansat
Membru avansat

Balanta feminin
Numarul mesajelor : 112

Data de inscriere : 18/10/2008

MesajSubiect: Re: Layla vs Sora   Dum Ian 04, 2009 11:45 pm

nu stiu ce sa zic, mi-e destul de greu sa aleg intre cele 2.Pe de o parte o avem pe Sora, protagonista anime'ului, o fata visatoare si energica iar pe cealalta parte o avem pe Layla, tipul de femeie puternica, directa, care stie ce vrea.O aleg pe Layla.Pe langa cele mentionata e si un bun exemplu.
Sus In jos
Alice
Membru avansat
Membru avansat

Capricorn feminin
Numarul mesajelor : 179
Localizare : Bucuresti

Data de inscriere : 13/07/2009

MesajSubiect: Re: Layla vs Sora   Lun Iul 13, 2009 12:31 pm

Grea alegere....
Amandoua sunt niste acrobate minunate... Layla a fost o mare vedeta, dar daca stam sa ne gandim bine, nu a fost niciodata un Adevarat Kaleido Star pentru ca nu a facut Tenshi no Waza(Acrobatia ingerului). Dar faptul ca a castigat Festivalul International de Circ a fost un mare succes. Iar Golden Pheonix este cu adevarat o manevra minunata. Sa nu uitam de Maboroshi no Waza pentru care Layla a facul mari sacrificii.
Cu toate acestea eu o aleg pe Sora pentru ca a suferit foarte mult fizic, si pentru ca a trecut prin antrenamente foarte dure. De la inceput a muncit pentru a-i reusi Golden Pheonix si a fost un "succes" in afara de ultima parte cand nu a prins trapezul. Apoi a urmat antrenamentul special al lui Leon. Dar Sora a reusit sa faca Tenshi no Waza, si astfel a aratat lumii intregi ceva ce nu mai vazusera niciodata! In acel moment, inimile tuturor s-au unit...Putem spune ca Sora este un Shindo Kaleido Star (adevarat kaleido star), dar nici Layla nu este mai prejos!
Asa cum am mai spus eu o aleg pe Sora.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Layla vs Sora   

Sus In jos

Layla vs Sora
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magicland :: Anime :: Anime :: Kaleido star-
Mergi direct la: